Vendégkönyv

Kérem ön is írjon vendégkönyvünkbe!

vendegkonyv.jpg

Szerbia Bezdán

Kiss Borbála,2015.03.17 18:17

Köszönöm hogy a csoporthoz tartozhatok.

budapest

CZiránku Sándorné ,2014.05.04 14:30

Kedves Zsebedics atya ! Vargyas Ani vagyok kapuvári születésű és sok szeretettel gondolok az Atyára .Nagyon sok szép emlékem fűződik a hittanórákhoz , a karácsonyi készülődéshez,mindig az angyalok kórusában voltam .Na meg azokhoz a délutánokhoz mikor többed magammal írtuk az egyházi adós papírokat ,de legfőképpen ettük a finomságokat .Már én is nagymama vagyok 38 éve házas a férjemmel . 6 gyerekünk van .5 fiú 1 lány . Már ők is nagyok,de nagyon jó gyerekek . Mindig megpróbáltam őket az ÉG felé terelni Édesanyám példája nyomán.Azt hiszem sikerült , még ha döcögősen is, de nagy bizalommal vagyok a SZŰZANYA iránt ,Ő soha nem hagy el bennünket . Van egy közösségünk is akikkel rendszeresen imádkozunk. Szeretettel gondolok az Atyára és kívánok még nagyon sok szép napot a MINDENHATÓ szolgálatában. Dicsértessék a JÉZUS KRISZTUS.

Re: budapest

Honlapszerkesztő,2014.09.27 14:12

Kedves Cziránku Sándorné!

József atyának továbbítottam levelét. Nagyon köszöni a kedves szép szavakat. Önre és családjára Isten bőséges áldását és kegyelmét kívánja!

József atya nevében: Horváth Csaba honlapszerkesztő

dr.szilagyicsaba@freemail.hu

Dr. Szilágyi Csaba ,2012.12.23 23:29

Laudetur Iesus Christus!
Nagy öröm számomra, hogy az újvárosi templomnak ilyen jó honlapja van. Gyermekkoromban, Tóth László plébános úr idején, tíz évig ministráltam a templomban. Utána a Czuczor Gergely Bencés Gimnáziumban tanultam. Az élet úgy hozta, hogy most Budapesten élek, de egyre többször nézem meg a honlapjukat, és adok hálát a Jóistennek, hogy ebben a templomban vannak a gyökereim. Köszönöm ezt a lelkes munkát, amivel mind a közelben, mind a távolban élőket összehozzák, és így már nincsenek távolságok!
Őszinte tisztelettel,
Dr. Szilágyi Csaba, Budapest,

Re: dr.szilagyicsaba@freemail.hu

Honlapszerkesztő,2013.06.14 21:23

Kedves Szilágyi Csaba!
Nagy öröm számunkra a pozitív visszajelzés, melyet nagyon köszönünk. Bízunk benne, hogy még "hazalátogat" Újvárosba. Szeretettel köszöntöm!
honlapszerkesztő

aniko.bugar@gmail.com

Bugár Aniko,2012.05.09 08:43

Dicsértessék a Jézus Krisztust!

Tisztelt Plébános ur, azon kéréssel fordulok Önhöz, hogy sziveskedjenek értesiteni mail-ben, a templomi ünnepségekröl, mivel szeretnénk átlátogatni a szentmisékre,amennyiben lehetséges. Szlovákiábol érdeklödöm, Dunaszerdahelyi járásbol, Vásárut községböl. Figyelemmel kisérem a templom életét, itt a facebookon, és már voltunk is személyesen is, gyönyörü a templom, és nagyon szeretnék a szentmisén is részt venni, litánián már sikerült.
Keresgélek itt az oldalon, csak nem találom, az elöre jelzett ünnepeket, hanem ami már lezajlott, sajnos.
Köszönöm szépen Isten áldásával Bugár Aniko

Eger

Csathó Erika,2012.02.27 21:29

Gratulálok a tartalmas weblaphoz, Isten áldja a készítőt!

Re: Eger

Honlapszerkesztő,2012.03.03 20:17

Köszönöm kedves Erika, magam és az újvárosi hívek nevében! Áldja az Úr!
Szeretettel a honlapszerkesztő: Horváth Csaba

martin213@freemail.hu

Gönye Martin,2012.02.21 10:02

Kedves plébánia,és szerkesztő!!!Nagyon nagyon csodálatos ez az oldal.Engemet inkább az elmélkedések fogtak meg,valamint a képek!
Még kívánok sok sok szép évet az oldal szerkesztéséhez,valamint az érdekesebb hírek való feltöltéséhez!

Re: martin213@freemail.hu

Honlapszerkesztő,2012.02.23 18:34

Kedves Hozzászóló!
Köszönjük szépen az újvárosi hívek nevében is!
Dícsértessék a Jézus Krisztus! A honlapszerkesztő: Horváth Csaba