Újévi Szentmise

2012.01.01

Újévi ünnepi szentmise

„Ó Szép Jézus ez új esztendőben légy híveidben.

Ó Mária esedezzél értünk édes reményünk.

Hogy ez új esztendőben, minden ügyeinkben

Lehessünk Jézus Drága kedvében.”

8a-kepek-108.jpg

Január elseje Szűz Mária Isten anyaságának ünnepe melyet január első napján tart a Katolikus Egyház. Ennek híven templomunk hívei is összegyűltek a délelőtti szentmisén hogy kérjék a Szűz Anya Édesanyai közbenjárását ebben az új esztendőben. Plébános atyánk Istentől áldott boldog új évet kíván minden kedves testvérünknek. A Szentmise végén a pápai, és a magyar himnusszal zárult az áhitatos Szentmise.

Oltalmad alá futunk, Istennek szent Szülője, könyörgésünket meg ne vesd szükségünk idején. Hanem oltalmazz meg minket minden veszedelemtől, ó dicsőséges és áldott Szűz. - Mi asszonyunk, mi közbenjárónk, mi szószólónk, engeszteld meg nekünk szent Fiadat, ajánlj minket szent Fiadnak, mutass be minket szent Fiadnak. Amen. –Ősi egyiptomi imádság

BUÉK-Bízd Újra Életedet Krisztusra

A cikkhez tartozó képek