Imádkozás az élő hit elnyeréséért Győr-Újvárosban

2012.10.28

Győr-Újvárosi templomunkban - a szentatya által meghirdetett Hit évében, imádságos lélekkel gyűltek össze az újvárosi hívek, hogy imádkozzanak az élő hit kegyelméért, mindannyiunk hittéért.

suc30021.jpg

A szervita nővérek által szervezett imaóra október 21-én vasárnap volt. Itt elmélkedtünk hitünkről, Istennel való kapcsolatunkról, mely nemcsak a hit évében, hanem mai világunkban is mindig időszerű. Az ősegyház példája által újra és újra meg kell „edzeni” hitünket, Istentől pedig kikönyörögni a mély hit kegyelmét. Krisztus Urunk irgalmassága, ébressze fel bennünk lelkünk pislákoló lángját, hogy hitünkben megerősödve, bátran hirdethessük a világnak: Jézus él!

Az ájtatosság után a jelenlévő hívekkel közös csoportkép készült az Újvárosi Segítő Szűzanya kegyoltáránál.

Az eseményről készült fotókat megtekintheti itt.

Kép és szöveg: Horváth Csaba